Movies
Ratings
186
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 3.0
UnfaithfulRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0