Series
Ratings
41
Futurama Season 4Rated ★ 4.0
Futurama Season 3Rated ★ 4.5
Futurama Season 1Rated ★ 5.0
Futurama Season 2Rated ★ 5.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 5.0
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 5.0
The DecameronRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
Blown AwayRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 4.5
Oats StudiosRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5
History of Swear WordsRated ★ 3.5
Cunk on EarthRated ★ 4.5- Chewing GumRated ★ 4.0