Movies
Ratings
240
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
MercyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5