Titles you rated
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 1.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
Sing AgainRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 1.5