Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
HealerRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 1.5
True BeautyRated ★ 1.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 3.0
The Golden SpoonRated ★ 1.5
The Sound of MagicRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
Soundtrack #1Rated ★ 2.5
Backstreet RookieRated ★ 1.5
LiveRated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 2.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 1.5