Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The LovelessRated ★ 3.0
The Wild BunchRated ★ 4.0
Two-Lane BlacktopRated ★ 3.5
A Woman Under the InfluenceRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0