Series
Ratings
148
Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.5
Tokyo TowerRated ★ 1.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
MamonoRated ★ 3.0
Toshishita Doutei-kun ni Honrou Sarete ImasuRated ★ 3.0
Koi wa YamiRated ★ 3.5
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5