Series
Ratings
75
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0