Series
Ratings
97- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5- Physical: AsiaRated ★ 2.5
The Black Sheep GameRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0- 생존왕Rated ★ 2.0