Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 2.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 4.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.5
Reincarnated as a SwordRated ★ 2.5- The Misfit of Demon King Academy Season 2 Part 2Rated ★ 4.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5