Series
Ratings
178
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5
Dept. QRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5- Secret RelationshipRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 2.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Classroom of the EliteRated ★ 0.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 2.0
Solo LevelingRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0