Movies
Ratings
548
The RosesRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 2.0
A Working ManRated ★ 1.0
Pulp FictionRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The Family Plan 2Rated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 0.5
It Was Just an AccidentRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The Lost BusRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
WolfsRated ★ 3.0