Series
Ratings
22
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0- 이상한 동물원Rated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The SympathizerRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The King in LoveRated ★ 1.5
Run OnRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0