Series
Ratings
15
Fight For My WayRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0