Movies
Ratings
376
Night in ParadiseRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
White NightRated ★ 4.0