Series
Ratings
40
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
TempestRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Hannah Montana Season 4Rated ★ 3.5
Hannah Montana Season 3Rated ★ 3.5
Hannah Montana Season 2Rated ★ 3.5