Movies
Ratings
743
Civil WarRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 1.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The DictatorRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Ice PrincessRated ★ 1.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
John QRated ★ 2.5
Scary Movie 3Rated ★ 2.5
This Is the EndRated ★ 3.5
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 2.0
Johnny EnglishRated ★ 3.5
SaltRated ★ 0.5
RushRated ★ 2.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 1.5