Series
Ratings
39
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0