Titles you rated
- Owarimonogatari IIRated ★ 5.0
OwarimonogatariRated ★ 5.0- 恋物語Rated ★ 5.0
- 傾物語Rated ★ 5.0
- 猫物語(白)Rated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 5.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 5.0
Monogatari Series: Second SeasonRated ★ 5.0- 囮物語Rated ★ 5.0
- 鬼物語Rated ★ 5.0
- HanamonogatariRated ★ 5.0
- KoyomimonogatariRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0
GodlessRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0