Titles you rated
A Summer Solstice StoryRated ★ 1.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 0.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
FLCLRated ★ 4.0