Series
Ratings
124
StrangerRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 3.0
ArgonRated ★ 4.5