Movies
Ratings
294
Saving Private RyanRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
MascaradeRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 4.0