Series
Ratings
260
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Good Morning CallRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 3.5
Cutie PieRated ★ 3.0- I Need a FairyRated ★ 3.0
General Hospital 2Rated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0