Series
Ratings
31
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0- プライドRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0