Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5- My Sister, My LoveRated ★ 4.0
DeadfallRated ★ 2.5
ColorfulRated ★ 4.0
The Handsome SuitRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0