Series
Ratings
17
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
D.Gray-man 2nd stageRated ★ 4.0
D.Gray-manRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
First LoveRated ★ 2.0