Movies
Ratings
370
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5