Movies
Ratings
292
Project Hail MaryRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Christmas in SummerRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5- Blossom GraduationRated ★ 3.5