Series
Ratings
360
City of RomanceRated ★ 3.0
A Prime Minister's DisguiseRated ★ 3.0
Fight for LoveRated ★ 2.0- To Love or To DefyRated ★ 2.5
Wake up to FantasyRated ★ 3.5
Veil of ShadowsRated ★ 4.0
Treasure at DawnRated ★ 4.5
Coroner's DiaryRated ★ 0.5
The Sun in the DarkRated ★ 3.0
Game of True LoveRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
His Chosen FavorRated ★ 4.0
Threads of DestinyRated ★ 0.5
Eternal Joy with YouRated ★ 3.0
Ye Cheng: RebornRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 2.5
Immortal DestinyRated ★ 4.0
Once Upon a DreamRated ★ 3.0
The MatchmakersRated ★ 3.0
The Dauntless YouthsRated ★ 3.5