Series
Ratings
19
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.0- Queer as Folk Season 5Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0