Movies
Ratings
444
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0