Titles you rated
Tonari no Nurse AidRated ★ 2.5
So, You Make ItRated ★ 4.0
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 1.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
BOSSRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Unhandy HandymanRated ★ 2.0
Love is Hard for a Rich ManRated ★ 2.5- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 2.5
#RemoloveRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0- すいかRated ★ 3.5
The Reluctant PreacherRated ★ 3.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
On a Starry NightRated ★ 2.0
News AnchorRated ★ 1.5
The Travel NurseRated ★ 1.0
Light of My LionRated ★ 4.0