Movies
Ratings
543
SiratRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0