Series
Ratings
119
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Office Season 9Rated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.5