Titles you rated
The Princess DiariesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 2.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
GremlinsRated ★ 3.0