Titles you rated
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Bloody FlowerRated ★ 2.0
House of GuinnessRated ★ 4.0
Landman Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Chestnut ManRated ★ 3.5
Mare of EasttownRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 5.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
GodlessRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Queen WooRated ★ 2.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5