Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
JinRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 3.0