Series
Ratings
374
Speed and LoveRated ★ 4.0
One Piece Season 2Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Shadow and Bone Season 2Rated ★ 3.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 2.5
BootsRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 4.0