Series
Ratings
37
As You Stood ByRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0