Titles you rated
FriendRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
UnfaithfulRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5
In Her ShoesRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
There's Something About MaryRated ★ 2.5
The RosesRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.5
The HeatRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5