Titles you rated
First LoveRated ★ 3.0- 지지고 볶는 여행Rated ★ 5.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5