Series
Ratings
52
Nodame CantabileRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 4.0- ContinuumRated ★ 2.0
ContinuumRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
ContinuumRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0