Titles you rated
Heartbreak High Season 1Rated ★ 2.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
Sisyphus : the mythRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0