Titles you rated
ChernobylRated ★ 3.5
AbyssRated ★ 2.5
My Roommate is a GumihoRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.5
The Forbidden MarriageRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 2.5
18 AgainRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0