Titles you rated
BargainRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0