Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Best ThingRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
Heroes Next DoorRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- O′PENing(오프닝) 2025 - 내 딸 친구의 엄마Rated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.0
The First FrostRated ★ 5.0
Hidden LoveRated ★ 4.5