Series
Ratings
12
D.P.Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 3.5- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
The Good DetectiveRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Into the Night Season 2Rated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.5