Titles you rated
SpotlightRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0