Series
Ratings
91
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0