Movies
Ratings
1629
Pretty LethalRated ★ 0.5
OutcomeRated ★ 2.0
EternityRated ★ 1.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 4.5
FlowRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5- KARUJIGIRated ★ 2.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 2.0
Victor FrankensteinRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 2.0
Evil DeadRated ★ 3.0
Army of DarknessRated ★ 3.5
Evil Dead IIRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.5
I Come with the RainRated ★ 2.5